F O T O A L B U M   Š K O L N Í H O   R O K U   2 0 1 8  -   2 0 1 9
 

ZÁŘÍ

  20180903 - Zahájení nového školního roku
  20180908 - 2. třída - Slavnosti vína Uherské Hradiště - vystoupení
  20180920 - ŠD - Máme nový nábytek
  20180925 - ŠD - To jsme my z ŠD 2
  20180926 - 5. třída - Módní klobouky
  20180926 - ZŠ - Divadelní představení
  20180927 - ZŠ - Atletická soutěž v Polešovicích
 

ŘÍJEN

  20181004 - 2. třída - Zdravá pětka (výukový program o zdravém stravování)
  20181010 - 1. a 2. třída - Výlet (paměťové instituce) - Muzeum umění Olomouc
  20181010 - 3. a 4. a 5. třída - Výlet (paměťové instituce) -Arcidiecézní muzeum Olomouc
  20181018 - 5. třída - Babí léto ve výtvarné výchově
  20181024 - 5. třída - Přírodovědná soutěž ve Starém Městě
  20181026 - Uctění státního svátku - Den vzniku Československa
  20181031 - 4. třída - Dopravní hřiště
 

LISTOPAD

  20181106 - ŠD - Výroba bylinkové mastičky
  20181108 - 3. a 4. a 5. třída - Zdravá pětka (výukový program o zdravém stravování)
  20181109 - ŠD - Výtvarná soutěž v Tupesích
  20181114 - 4. třída - Podzimní hrátky
  20181120 - 2. třída - Hodina geometrie
  20181123 - 4. třída - Výtvarná výchova
  20181128 - ZŠ - Jarmark na OÚ Zlechov
 

PROSINEC

  20181204 - 1. třída - Mikuláš z COOP Jednoty Zlechov
  20181206 - ŠD - Tradiční Mikulášská minikopaná
  20181206 - 1. a 2. třída - Výlet do Kroměříže
  20181206 - 4. a 5. třída - Výlet do Kroměříže
  20181211 - Vystoupení v Domově pro seniory v Buchlovicích
  20181211 - 1. třída - Ochutnávka jablek
  20181212 - 4. třída - Vánoční ukulele koledy
  20181213 - ŠD - Vánoční tvoření
  20181214 - ŠD - Beseda se spisovatelkou Petrou Martíškovou a parkouristou Tomášem Vyšohlídem
  20181219 - ŠD děvčata - Pletení s paní Mikulovou
  20181221 - ZŠ - Vánoční besídka
 

LEDEN

  20190101 - PF 2019
  20190103 - 2. třída - Hasík
  20190104 - 2. třída - Policista je kamarád
  20190104 - 5. třída - Internet a bezpečnost
  20190104 - Tři králové
  20190108 - ŠD - Zimní radovánky
  20190128 - 1. + 2. + 3. třída - Závěrečná lekce v plavání
  20190131 - ZŠ - Výchovný koncert ve Zlíně - Alenka v říši hudby
 

ÚNOR

  20190117 - 5. třída - Tepláky a elektrika
  20190207 - ZŠ - Recitační soutěž - školní kolo
  20190215 - 5. třída - Barevný týden
  20190216 - ZŠ & MŠ - KARNEVAL
  20190218 - ZŠ - Recitační soutěž - okrskové kolo
  20190219 - ŠD - 1. místo v turnaji ve vybíjené družin v Boršicích
  20190220 - 5. třída - Výtvarné BUBUBU
  20190221 - ŠD - Kluci v akci
 

BŘEZEN

  20190304 - ŠD děvčata - Háčkování s paní Koudelovou
  20190305 - 4. třída - Vážeme kravatu
  20190311 - ŠD - Výtvarná soutěž "S knížkou kolem světa"
  20190312 - 2. třída - Vstávej, semínko, holala, bude z tebe fazola
  20190313 - 4. třída - Velikonoční aranžování
  20190313 - 1. třída - Úspěšný Ríša v recitační soutěži
  20190319- ŠD - Přehlídka školních družin v Osvětimanech
  20190322 - Vítání občánků
  20190329 - Noc s Andersenem
 

DUBEN

  20190402 - 4. a 5. třída - Poznej a chraň
  20190404 - ZŠ - Zápis do 1. třídy
  20190411 - Batikování
  20190412 - ŠD - Dopravní soutěž
  20190415 - Výlet A (paměťové instituce) Bzenec a Strážnice
  20190415 - Výlet B (paměťové instituce) Strážnice
  20190423 - 2. a 3. třída - Primární prevence - Beseda o chování
  20190423 - 4. a 5. třída - Primární prevence - Beseda o chování
  20190424 - Den Země
  20190425 - Výlet Olomouc A (paměťové instituce)
  20190425 - Výlet Olomouc B (paměťové instituce)
 

KVĚTEN

  20190512 - ZŠ & MŠ - Den matek
  20190514 - 4. třída - Pracovní činnost
  20190516 - Keramický kroužek
  20190517 - ŠD - Florbalový turnaj
  20190520 - Výtvarný kroužek - Smaltování s paní Ester Benešovou
  20190521 - MŠ a 1. + 2. třída - Výchovný koncert ZUŠ Uh. Hradiště
  20190522 - ŠD - Enkaustika v družině - Malujeme teplým voskem
  20190531 - ZŠ - Výlet do Bučovic A (paměťové instituce)
  20190531 - ZŠ - Výlet do Bučovic B (paměťové instituce)
 

ČERVEN

  20190606 - 3. a 5. třída - Spaní ve škole
  20190611 - ŠD - Jak vycvičit kozu (výukový program)
  20190612 - 4. třída - Dopravní hřiště
  20190613 - 2. třída - Sportovní uvolnění
  20190607 - 1. třída - Pasování na čtenáře
  20190614 - Tradiční fotografování
  20190613 - 2. třída - Letní malování
  20190614 - ZŠ - Tonda Obal
  20190617 - ZŠ - První pomoc
  20190618 - 3. třída & MŠ - Zahráli jsme malým kamarádům divadlo
  20190619 - ZŠ - Požární poplach
  20190620 - ZŠ - Branný den
  20190620 - MŠ - Pasování na školáka
  20190624 - ZŠ - Plážový den
  20190625 - 2. třída - Sportovní den
  20190626 - 1. + 3. + 4. třída - Výlet do Strážnice (paměťové instituce)
  20190626 - 2. + 5. třída - Výlet do Strážnice (paměťové instituce)
  20190628 - ZŠ - Zazvonil zvonec a školního roku je konec