F O T O A L B U M   Š K O L N Í H O   R O K U   2 0 1 9  -   2 0 2 0
 

ZÁŘÍ

  20190902 - Zahájení nového školního roku
  20190926 - ŠD - Mobilní planetárium
  20190927 - 4. třída - Dopravní hřiště
 

ŘÍJEN

  20191015 - Výtvarná soutěž: Jičín - město pohádky
  20191016 - ŠD 2 - Čajový dýcháne a tvoření pravidel šd
  20191022 - 2. a 5. třída - Den na farmě
 

LISTOPAD

  20191104 - ŠD - Výukový program: ŽIVOT S PEJSKEM
  20191107 - ŠD - Výtvarná soutěž
  20191107 - 1. třída - Nové LEGO nás baví
  20191114 - ZŠ - Tonda Obal nás učí třídit
  20191126 - ŠD - Mikulášské tvoření
  20191128 - ZŠ - Jarmark na obecním úřadu
  20191130 - ŠD - Vystoupení na setkání seniorů
 

PROSINEC

  20191203 - 3. + 4. + 5. třída - Židovská Strážnice
  20191203 - ZŠ - Výlet (paměťové instituce) - Vánoce ve strážnickém skanzenu
  20191204 - ŠD2 - Perníčky pro Mikuláše
  20191205 - ZŠ - Mikuláš
  20191205 - ŠD2 - Výroba vánočních svícnů
  20191206 - 5. třída - Máme trička
  20191206 - 3. třída - Fotka z plavání
  20191210 - 1. třída - Vánoční tvoření
  20191212 - 2. třída - Hasík
  20191212 - ŠD - Vánoční turnaj
  20191216 - ŠD1 - Vánoční dílnička
  20191217 - 5. třída - Návštěva ZŠ Buchlovice
  20191218 - 2. třída - Zapojení do batůžkového projektu Mary´s Meals
  20191218 - 4. a 5. třída - Návštěva Centra slovanské archeologie a Slováckého muzea
  20191218 - ŠD2 - ZŠ Zlechov má talent
  20191219 - 3. + 4. + 5. třída - Hudební výchova - Školnice nám hraje na ukulele
  20191220 - 4. třída - Besídka
  20191220 - ZŠ - Vánoční besídka
 

LEDEN

  20200101 - ZŠ - PF 2020
  20200106 - 1. třída - Tři králové na koledě
  20200107 - ŠD - Vánoční punč
  20200108 - ŠD - Výtvarná soutěž
  20200115 - 1. třída - Beseda PPP - Zdravý životní styl
  20200115 - 2. a 4. třída - Beseda PPP - Zdravý talíř
  20200115 - 3. třída - Beseda PPP - Zdravý talíř
  20200115 - 5. třída - Beseda PPP - Nástrahy v kyberprostoru
  20200128 - 1. třída - Kája Výstup dělá pokus - sopka
  20200130 - ZŠ - Školní kolo recitační soutěže
  20200130 - 1. třída - První vysvědčení
 

ÚNOR

  20200206 - ŠD - Turnaj ve vybíjené
  20200207 - ZŠ - Okrskové kolo recitační soutěže
  20200213 - Kroužek keramiky - Tvoření smaltovaných šperků s Ester Benešovou
  20200215 - KARNEVAL
  20200217 - ŠD2 - Legománie
  20200218 - ŠD2 - Škola v pohybu - Fotbalová asociace
  20200225 - ŠD2 - Masopustní koblížky
 

BŘEZEN

  20200310 - Výtvarná soutěž Malovaný svět Boženy Němcové
  20200310 - 1. + 2. + 4. třída - Divadýlko v tělocvičně
   
   
   
   
   
   
   
 

DUBEN

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

KVĚTEN

   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

ČERVEN