16.10.2020 Rozhodnutí o znovuotevření MŠ Zlechov

Oznamujeme rodičům, že se od pondělí 19. října, na základě rozhodnutí Krajské hygienické stanice ZK se sídlem ve Zlíně,  obnovuje provoz Mateřské školy Zlechov. Vzhledem k současné epidemiologické situaci, doporučujeme zvážit rodičům, kteří jsou na mateřské a rodičovské dovolené, účast těchto dětí v MŠ. Děkujeme za pochopení.

covid20_soubory\khs_rozhodnuti_ms.pdf

Vážení rodiče, Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně vydala

R O Z H O D N U T Í, kterým se uzavírá MATEŘSKÁ ŠKOLA Zlechov

od 7. 10. 2020 do rozhodnutí o ukončení tohoto mimořádného opatření.

Odůvodnění: Toto rozhodnutí se provádí z důvodu mimořádného opatření při epidemii v zájmu ochrany dětí a dalšího obyvatelstva.

Potvrzení  ošetřovného bude vydávánoředitelněZlechov po domluvě

na telefonu:  572597370

nebo emailem:  zszlechov@uhedu.cz.

Mimořádné ředitelské volno v MŠ ZLECHOV dne 5.102020 - klikněte

Velká podzimní vycházka třídy „ Sluníček „ se kvůli počasí ruší!!!

Třída „Sluníček“ se ve čtvrtek 1.10. 2020 vydá na velkou podzimní vycházku. /za příznivého počasí/

Do batůžku si děti vezmou: pláštěnku, pití s uzávěrem, oplatek, ovoce, kapesníky. Děti budou mít vhodné oblečení i obuv!

PLAVÁNÍ: Třída Sluníček jede 25. 9. 2020 poprvé do plavání. VYBÍRÁME 350 Kč.

Do batohu si děti vezmou: plavky, ručník, sáček na mokré plavky, děvčata koupací čepice, láhev s pitím na uzávěr

Zlechov - První den ve školce